Nowa Iwiczna gmina Lesznowola serwis informacyjny dla społeczności lokalnej, aktualności informacje wydarzenia

SOŁECTWO

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 25 września 2018 roku w szkole w Nowej Iwicznej (aula lustrzana) o godzinie 18.30. Obecni na zebraniu będą nasi radni gminni, więc będą Państwo mieli okazję poruszyć sprawy dotyczące naszego sołectwa.

Przy okazji bardzo serdecznie Państwu dziękuję za wszystkie propozycje, które wpłynęły od mieszkańców. Jest to najlepszy dowód na to że są Państwo aktywnymi członkami naszej miejscowości i że leży Państwu na sercu piękno Nowej Iwicznej oraz dobro mieszkańców. 

Z wyrazami szacunku - Ania Pietrzak - sołtys

________________________________________________________________________________________________________________________

 

SZANOWNI PAŃSTWO

wszystkie nowości i ciekawostki dotyczące sołectwa Nowa Iwiczna publikowane są w zakładce OKIEM SOŁTYSA

serdecznie zapraszam

Ania Pietrzak - sołtys Nowej Iwicznej

 

 Ważne dokumenty

Ustawa z dn. 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym

Statut Gminy Lesznowola

Statut Sołectwa Nowa Iwiczna

Plan Odnowy Miejscowości Nowa Iwiczna w Gminie Lesznowola

Uchwała Zebrania Wiejskiego z dn. 26 września 2012 r. w sprawie wniosku do projektu budżetu Gminy Lesznowola

Uchwała Zebrania Wiejskiego z dn. 11 kwietnia 2013 r. w sprawie wniosku do budżetu Gminy Lesznowola w zakresie zadań własnych sołectwa

Uchwała Zebrania Wiejskiego z dn. 27 września 2013 r. w sprawie wniosku do budżetu Gminy Lesznowola w zakresie remontów i inwestycji komunalnych w 2014 r.

Uchwała Zebrania Wiejskiego z dn. 27 września 2013 r. w sprawie wniosku do budżetu Gminy Lesznowola w zakresie zadań własnych sołectwa na 2014 r. 

Uchwała nr 1 Zebrania Wiejskiego z dn. 23. września 2014 r. w sprawie wniosku do budżetu Gminy Lesznowola w zakresie remontów i inwestycji komunalnych w 2015 r.

Uchwała Zebrania Wiejskiego z dn. 23 września 2014 r. w sprawie wniosku do budżetu Gminy Lesznowola w zakresie zadań własnych sołectwa na 2015 r. 


Sprawdź adres, zobacz w BIPie

       

  

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.